ARANŻACJE
Ekspozytory, hale sklepowe

Produkujemy ekspozytory różnego typu. od przesuwnych i modułowych po nośniki na kwiaty,aranżacje łazienek.

ARCHITEKTURA MIEJSKA
Ławki, systemy siedzeń

Dla Klienta wykonujemy ławki metalowe
i metalowo-drewniane oraz meble ogrodowe
i nośniki reklamowe.

O FIRMIE

» Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą produkcyjno-wykonawczą. Specjalizujemy się w montażu regałów i kompleksowej aranżacji hal sklepowych, magazynowych i produkcyjnych. Montujemy regały we wszystkich branżach i w każdych warunkach. Produkujemy dla wielu branż ekspozytory, meble wystawowe, stoiska targowe, zabudowy dekoracyjne i systemy kierunkowe. Wykonujemy systemy zabezpieczeń regałów, specjalistyczne konstrukcje stalowe, wielkoformatowe nośniki reklamowe, ogrodzenia, balustrady oraz obiekty małej architektury miejskiej.

» Nasze doświadczenie

Z naszymi Klientami pracujemy nieprzerwanie od 1999 roku realizując dziesiątki inwestycji. Dzięki temu mamy pełne doświadczenie we współpracy z najlepszymi dostawcami rozwiązań systemów magazynowych i ekspozycyjnych w Europie. Postawiliśmy niezliczone kilometry regałów różnego typu w różnych miejscach i branżach. Wykonaliśmy kompleksowo dziesiątki aranżacji hal sprzedażowych i magazynowych. To nam powierzano wiele trudnych i nietypowych projektów w Polsce i za granicą. Dzięki tym atutom mamy unikalne doświadczenie z czego jesteśmy naprawdę dumni.

» Znamy się na tym co robimy

Nasz zespół to specjaliści w swojej branży- to dzięki nim jesteśmy pewni tego czego się podejmujemy. Znamy się na tym co robimy i wiemy jak sprostać nagłym potrzebom, które mogą pojawić się w trakcie zlecenia. Nasi ludzie wiedzą jak sobie z nimi radzić. Koncentrujemy się na powierzonym nam zadaniu, to dlatego nie angażujemy naszych Klientów w proces realizacji zlecenia szanując ich czas i pieniądze.

» Tworzymy idealne rozwiązania

Nigdy nie idziemy na skróty. Bezpieczeństwo i terminowość realizacji są dla nas najważniejsze. Wiemy, że każde zlecenie wymaga naszej uwagi na inny szczegół. Dlatego uważnie słuchamy i pytamy - wszystko po to, by dopasować zasoby pod każdy projekt i móc zaproponować optymalny koszt usług. To sprawia, że każde zlecenie jest wykonane bezpiecznie na czas i bez reklamacji. Nasi Klienci mają zapewnione doradztwo i stały kontakt z naszymi specjalistami na każdym etapie inwestycji.


ZAPLECZE

Skontaktuj się z nami - przekonasz się jak mocno angażujemy się w każdy projekt tworząc idealne rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy.

Home | O firmie | Realizacje | Produkty | Uslugi | Praca | Przecinarka plazmowa CNC | Kontakt

Copyright © art-system.eu | 2014